„Czy umiesz ratować życie?” - realizacja projektu

• 2023-10-30 14:19:01

Uczniowie i przedszkolaki z Zespołu Kształcenia i Wychowania w Gniewinie wzięli udział w projekcie pt. „Czy umiesz ratować życie” realizowanym w ramach programu Wzmocnij Swoje Otoczenie. Jest to program grantowy finansowany przez Polskie Sieci Elektroenergetyczne i przy wkładzie własnym gminy Gniewino. Młodzież i dzieci zdobywały wiedzę i umiejętności dotyczące udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej. Dowiedziały się w jaki sposób wezwać pomoc i jakie czynności wykonać przy poszkodowanym.

Obejrzyj relację z przeprowadzanego projektu.

„Czy umiesz ratować życie?” - realizacja projektu

„Czy umiesz ratować życie?” - realizacja projektu zdjecie 0 „Czy umiesz ratować życie?” - realizacja projektu zdjecie 1 „Czy umiesz ratować życie?” - realizacja projektu zdjecie 2 „Czy umiesz ratować życie?” - realizacja projektu zdjecie 3 „Czy umiesz ratować życie?” - realizacja projektu zdjecie 4 „Czy umiesz ratować życie?” - realizacja projektu zdjecie 5 „Czy umiesz ratować życie?” - realizacja projektu zdjecie 6